Župnijska Karitas sporoča:

  • »Spoštovani darovalci, izredno smo vam hvaležni za vsa vaša podarjena oblačila, obutev, igrače ter vse ostale potrebščine, ki jih naprej podelimo med ljudi, ki so potrebni pomoči. Žal vas moramo obvestiti, da nekateri prinesete neuporabne in umazane stvari, zato vas lepo prosimo, da še enkrat preverite, če so za uporabo.
  • Prosimo pa tudi, da ne odlagate vreč z oblačili kar pred vrati izven uradnih ur. Hvala za razumevanje.«
  • Župnijska Karitas Brežice ima dežurne ure: vsak TOREK med 9.00 in 12. uro: sprejem in oddaja obleke: vsako SREDO med 15. in 16. uro
  • za nujne primere lahko pokličete: 041 754 877
  • »Za lepšo jesen« – humanitarna akcija Karitas v celjski škofiji. Pomagajmo ljudem v stiski! Zbiramo: prehrambne artikle (sladkor, olje, moko, UVT mleko, konzerve), ozimnico (krompir, jabolka, čebulo, vložena zelenjava), higienske pripomočke ali druga živila po vaši izbiri.
  • Prosimo Vas, da vrečko (ki je na voljo v veži cerkve) s podarjenimi stvarmi vrnete v cerkev prihodnjo nedeljo ali prinesete na Župnijsko Karitas Brežice. Hvala, ker pomagate pomagati!
  • Na voljo so tudi sveče. Priporočen dar je 1,50 EUR.